bydlenibatelov.cz

Zelený koberec Flair Rugs Enola, 120 x 170 cm

Kvalitní a levný kus Zelený koberec Flair Rugs Enola, 120 od dodavatele kvalitních produktů Flair Rugs jednoduše můžete pořídit zde za zcela nejnižší cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 190 Kč.
EAN: AF445060716
Zelený koberec Flair Rugs Enola
Zjistit dostupnost »
Značka: Flair Rugs
2 190

Sháníte pro svůj domov oživení v podobě nového koberce? Sáhněte po kouscích, které jsou vyvedeny v přírodních a zemitých barvách. Stejně jako tento od značky Flair Rugs. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Je to ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.