bydlenibatelov.cz

Tvrdá/středně tvrdá pěnová oboustranná matrace 160×200 cm Junior Lux – Materasso

Tento velmi oblíbený produkt Tvrdá/středně tvrdá pěnová oboustranná od značky s dobrým jménem Materasso je k dispozici u nás ve výprodejové akci. Cenově vychází na 11 490 Kč.
EAN: AF501665108
Tvrdá/středně tvrdá pěnová oboustranná matrace 160x200 cm Junior
Zjistit dostupnost »
Značka: Materasso
11 490

Dodejte podporu svým zádům a užijte si poklidný spánek. Matraci Junior Lux tvoří jádro z pěny Aloe Vera, Nightfly a potah z látky Greentex (300 g/m2).

Pěna Aloe Vera nabízí vysoký komfort a přirozené detoxikační vlastnosti. Dalším benefitem těchto matrací je velmi příjemná a decentní aromaterapie.

Pěna Nightfly vyniká komfortem a odolností vůči deformacím. Vyrábí se vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Materiál překonává běžný standard bodové elasticity a je tím zajištěna optimální opora páteře.

Potah Greentex má přírodní úpravu probiotiky. Zbavuje látku alergenů, pohlcuje vlhkost, zabraňuje vzniku plísní a eliminuje výskyt roztočů a jiných bakterií. Také eliminuje případný zápach. K aktivaci probiotik dochází vždy, když se do látky dostanou živiny (úlomky kůže, pot atd.). Laboratorními testy bylo prokázáno, že tato probiotická úprava dokáže látku dlouhodobě udržet bez alergenů. Potah je tak vhodný pro astmatiky a alergiky. Je odnímatelný a můžete jej prát na 60 °C.