bydlenibatelov.cz

Tmavě růžová sametová pohovka Devichy Chloe, 204 cm

Velmi oblíbený produkt Tmavě růžová sametová pohovka Devichy Chloe, 204 od značky s tradicí a dobrou pověstí devichy můžete pořídit u nás nyní za báječnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 29 990 Kč.
EAN: AF193004923
Tmavě růžová sametová pohovka Devichy
Zjistit dostupnost »
Značka: devichy
29 990

Navýsost elegantní, výjimečně pohodlná a výrazně odolná. Taková je pohovka od devichy, která se svým provedením řadí mezi ryzí interiérové skvosty.

Čalounění se vyznačuje ojedinělou odolností. Díky tomu bez úhony přežije poskakování dětí i skotačení domácích mazlíčků a i po letech bude zářit novotou. Za pozornost stojí i speciální úprava povrchu, která odpuzuje vodu. Bez obav si tedy v blízkosti pohovky můžete vychutnávat svůj oblíbený nápoj ♥

O značce devichy
Značka devichy představuje glamour nábytek, jenž je určen do interiérů s vysokým smyslem pro estetiku, prestiž a vytříbené detaily.

Polstrovanému nábytku se zakladatelé této společnosti věnují přes 20 let a díky těmto zkušenostem přesně vědí, co mají nabídnout i nejnáročnějším zákazníkům. Na výrobě se podílejí mistři v čalounictví a konstrukci, díky nimž se nábytek pyšní výjimečnou odolností i stabilitou.