bydlenibatelov.cz

Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks, ⌀ 133 cm

Exkluzivní produkt Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks, od odblíbeného výrobce Flair Rugs lze pořídit zrovna dnes za akční cenu. Cena od 1 490 Kč.
EAN: AF401704731
Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks
Zjistit dostupnost »
Značka: Flair Rugs
1 490

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u tohoto krasavce od značky Flair Rugs. Díky své šedé barvě se dá lehce kombinovat do různých interiérů a jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Je to ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.