bydlenibatelov.cz

Sada 2 polévkových talířů z křišťálového skla Nachtmann Sphere, ⌀ 25 cm

Zcela unikátní produkt Sada 2 polévkových talířů z křišťálového skla od top značky Nachtmann máte možnost nakoupit zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 699 Kč.
EAN: AF193022286
Sada 2 polévkových talířů z křišťálového skla

Tvorby Romana Kvity, studenta VŠUP v Praze, si povšimla i bavorská sklárna Nachtmann, která tak s ním navázala spolupráci a nechala mu volnou ruku pro vznik nové kolekce křišťálového skla Sphere. Za ni dostal v roce 2015 ocenění Red Dot Design Award.
Roman během svých návrhů experimentuje s tvary a prolínání světla, přiznává strukturu a nechává tak vyniknout propojení organického designu s vyspělými technologickými možnostmi. Sphere, to je designové umění, kolekce, která si však neříká o to, abyste ji nechali vystavenou jen za sklem vitríny. Je navržena tak, abyste ji mohli používat každý den, při každé příležitosti. Proto je také sklo vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své jídelně.