bydlenibatelov.cz

Kaštanově hnědé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 160 x 200 cm

Tento oblíbený produkt Kaštanově hnědé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami od oblíbené značky se zárukou kvality Bonami Selection snadno můžete pořídit právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Výhodně za cenu 1 490 Kč.
EAN: AF377739437
Kaštanově hnědé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Bonami Selection, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Bonami Selection vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.