bydlenibatelov.cz

Gril na dřevěné uhlí/přenosný XXL – LotusGrill

Tento designový kus Gril na dřevěné uhlí/přenosný od výrobce se skvělou pověstí LotusGrill jde získat právě dnes za výhodné peníze! Výhodně za cenu 11 999 Kč.
EAN: AF589340799
Gril na dřevěné uhlí/přenosný
Zjistit dostupnost »
Značka: LotusGrill
11 999

Bezkouřový gril na dřevěné uhlí LotusGrill XXL má dva vestavěné ventilátory na baterie, které zásobují dřevěné uhlí vzduchem. Navíc je lze provozovat i bez baterií, a to pomocí USB kabelu. Gril je připraven k použití za pouhých 5 minut. Čím více vzduchu je vháněno do dřevěného uhlí, tím žhavěji hoří. Odletující jiskry nebo unikající uhlíky jsou omezeny na minimum, protože dřevěné uhlí hoří v uzavřené nádobě uvnitř grilu.

Dvoustěnná konstrukce grilu LotusGrill v kombinaci s uzavřenými nádobami na dřevěné uhlí a uzamykatelnou grilovací mřížkou zaručují bezpečný a zábavný zážitek z grilování.

Veškerý tuk odkapávající z jídla putuje po nerezovém plechu uprostřed grilovací mřížky a shromažďuje se ve vnitřní misce grilu LotusGrill XXL, a tak nepřijde do kontaktu s dřevěným uhlím. Tím se minimalizuje množství kouře, které gril produkuje.

Gril lze po použití zcela rozebrat a snadno se čistí.

Obsah balení: Bezkouřový gril na dřevěné uhlí, grilovací rošt a vnitřní mísa z nerezové oceli vhodné do myčky na nádobí součástí sada baterií + 2,5kg uhlí + 1 gel