bydlenibatelov.cz

Cihlově rudé křeslo ušák Max Winzer Lorris Velour Brick

Unikátní a oblíbený produkt Cihlově rudé křeslo ušák Max Winzer od známého dodavatele Max Winzer snadno můžete sehnat tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 20 990 Kč.
EAN: AF193004954
Cihlově rudé křeslo ušák
Zjistit dostupnost »
Značka: Max Winzer
20 990

Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi modernějšími kousky!

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.

Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.