bydlenibatelov.cz

Černá komoda Teulat Blur, šířka 180 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt Černá komoda Teulat Blur, šířka od dodavatele kvalitních produktů Teulat snadno můžete najít zrovna dnes ve výhodné akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 34 990 Kč.
EAN: AF491444949
Černá komoda Teulat Blur
Zjistit dostupnost »
Značka: Teulat
34 990

Kombinace černé barvy, jednoduchých křivek a průsvitných dvířek dává dohromady kousek, který splní nejtajnější přání milovníka neotřelého designu nábytku. Perfektně zapadne do elegantního, ale i třeba industriálního interiéru a stane se nepřehlédnutelným akcentem.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.