bydlenibatelov.cz

Bílý TV stolek z dubového dřeva Gazzda Fina, šířka 150 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt Bílý TV stolek z dubového dřeva Gazzda Fina, od naší známé značky Gazzda snadno naleznete aktuálně za výhodné peníze! Nyní můžete mít za 38 990 Kč.
EAN: AF225809787
Bílý TV stolek z dubového dřeva Gazzda
Zjistit dostupnost »
Značka: Gazzda
38 990

Přemýšlíte, jak večery u sledování filmů ještě vylepšit? Zážitek z domácího kina bude bezesporu působivější, pokud najdete ideální místo pro vaši televizi nebo monitor. Problém můžete vyřešit s TV stolkem z pravého dubového dřeva od značky Gazzda. Zmíněné dubové dřevo patří k nejkvalitnějším nábytkářským materiálům vůbec a jeho mimořádná odolnost zaručí životnost výrobků po několik dalších generací.

Designér Mustafa Cohadzic vdechl tomuto kousku čistý a nadčasový vzhled, který jde ruku v ruce s praktickým využitím. V zadní části se nachází elegantně řešený otvor na vývod kabelů. Úložný prostor je kromě polic ukryt i v nenápadných zásuvkách, které fungují na pohodlném principu „push to open“. Stačí na desku zásuvky lehce zatlačit a voilà – je otevřeno.

Aby dubové dřevo vydrželo co nejdéle jako nové, potřebuje vhodnou péči. Ideálním pomocníkem je sada pro péči o dubový nábytek Gazzda. Potom nic nebrání tomu, aby nábytek s grácií vydržel i neúprosné působení zubu času.